Вітаю Вас Гість | RSS Неділя
18.04.2021, 07:56
Порівняй у якому Банку вигідніший Кредит на твоє Авто
Форма входу
Головна ПриватБанк Реєстрація Вхід
Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Порівняння кредиту на автомобіль

Банк кредитор:
Банк порівнянт:

Кредитна картка Промінвестбанку дозволить Вам оплачувати товари та послуги, використовуючи кошти банку. Вам більше не доведеться накопичувати кошти на придбання речей, яких Ви потребуєте саме зараз, або відмовлятися від покупки лише тому, що Ви при собі не маєте достатньої суми. Завдяки кредитній картці Промінвестбанку Ви зможете сплатити покупки одразу, а заборгованість погашати згодом повністю або частками – на Ваш розсуд. Вам більше не доведеться носити з собою значні суми готівки на випадок непередбачуваних витрат.


Кредитна картка Промінвестбанку - це кредит у кишені. Для відновлення кредиту Вам не доведеться збирати документи та проходити знов і знов процедуру отримання. Вчасно сплачуючи суму щомісячного платежу, Ви маєте змогу безперервно користуватися кредитом протягом всього терміну дії картки.ЯК ОТРИМАТИ*: наразі Промінвестбанк надає кредитні картки лише існуючим клієнтам – тим, хто отримує заробітну плату через Промінвестбанк, власникам поточних рахунків або вкладникам банку.

Якщо Ви є нашим клієнтом, для того, щоб отримати картку, Вам необхідно звернутися до цілодобового контакт-центру Промінвестбанку за телефоном:  +38 (044) 279 5161 (для дзвінків з міста Києва) або 0 (800) 21 51 61 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів з інших регіонів)  де Вас детально проконсультують щодо умов отримання картки, а також призначать (у зручний для Вас час) зустріч із працівником банку.

Скоріш за все, Ви читаєте цю сторінку тому, що отримали* поштою пакет від Промінвестбанку, й ставите собі два питання: "що я отримав?" та "чому я отримав?"

 

ЩО: Ви отримали кредитну картку, яку створено Промінвестбанком спеціально для Вас.

 

Кредитна картка – зручний фінансовий інструмент, що дозволяє моментально отримати доступ до кредитних коштів саме в той момент, коли Ви потребуєте їх. При цьому Ви сплачуєте банку по кредиту лише у тому випадку, якщо користуєтеся коштами.

 

На картку вже встановлено кредитний ліміт, й Вам не потрібно подавати в банк будь-які додаткові документи.

 

ЧОМУ: Ви отримали кредитну картку, оскільки Ви є клієнтом банку протягом тривалого часу. Ми високо цінуємо співпрацю з Вами, й тому хочемо запропонувати Вам стати одним з перших клієнтів, хто скористається нашим новим продуктом. Саме з цієї причини ми надіслали Вам нашу кредитну картку.

 

Також Ви можете поставити собі питання: НАВІЩО МЕНІ ПОТРІБНА КРЕДИТНА КАРТКА?

 

Кредитна картка Промінвестбанку дозволить Вам оплачувати товари та послуги, використовуючи кошти банку. Вам більше не доведеться накопичувати кошти на придбання речей, яких Ви потребуєте саме зараз, або відмовлятися від покупки лише тому, що Ви при собі не маєте достатньої суми. Завдяки кредитній картці Промінвестбанку Ви зможете сплатити покупки одразу, а заборгованість погашати згодом повністю або частками – на Ваш розсуд. Вам більше не доведеться носити з собою значні суми готівки на випадок непередбачуваних витрат.

 

Кредитна картка Промінвестбанку - це кредит у кишені. Для відновлення кредиту Вам не доведеться збирати документи та проходити знов і знов процедуру отримання. Вчасно сплачуючи суму щомісячного платежу, Ви маєте змогу безперервно користуватися кредитом протягом всього терміну дії картки.
 

Безсумнівно, Вас не могла не зацікавити наша пропозиція, тому наступне питання:  ЯК ПОЧАТИ КОРИСТУВАТИСЯ КРЕДИТНОЮ КАРТКОЮ?

 

З метою безпеки Вашу кредитну картку Промінвестбанку надіслано Вам неактивною.  Щоб почати користуватися нею, Вам необхідно звернутися до цілодобового контакт-центру Промінвестбанку й активувати картку.

 

Для того, щоб мати можливість знімати готівкові кошти з картки, Вам знадобиться PIN-код. Якщо Ви не отримали PIN-код разом з карткою, Вам слід звернутися до відділення Промінвестбанку, при собі Вам необхідно мати оригінал паспорту. Уточнити адресу відділення Промінвестбанку, в якому зберігається Ваш PIN-код, а також призначити час Вашого візиту Ви зможете, зателефонувавши до цілодобового контакт-центру Промінвестбанку за номером: +38 (044) 279-51-61 (для дзвінків з міста Києва) або 0-800-21-51-61 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів з інших регіонів).

 
*Якщо Ви не отримували кредитну картку від Промінвестбанку поштою, але бажаєте її отримати, перейдіть, будь ласка, за цим посиланням   
Кредиты в ПриватБанке

Вы можете получить кредит в ПриватБанке через карту "Универсальную" (снять наличные в банкомате или рассчитываться картой в магазинах) либо на какую-то конкретную цель (на авто, на жильё или приобрести товары в рассрочку). Выберите тот инструмент, который подходит Вам больше всего!


авто в кредит
Кредит на покупку авто

Возможность приобрести автомобиль с площадки банка, сэкономив до 6% его стоимости. Оформление документов в ГАИ банк берет на себя, и Вы уже через час получаете ключи от машины, техпаспорт и новые номера.


преимущества рассрочки на авто
Преимущества рассрочки на авто в ПриватБанке

    Вы получаете решение по рассрочке за 30 минут.
    Приобретая новое авто с площадки банка. Вы экономите до 6% от его стоимости.
    Все заботы, связанные с оформлением документов в ГАИ ПриватБанк берет на себя. Вам остается лишь подписать договор, и уже через час у Вас в руках будут ключи, техпаспорт и номера нового автомобиля.
    Вы бесплатно получаете систему GPS-мониторинга. С ее помощью можно в режиме онлайн узнать, где находится Ваш автомобиль или какой маршрут был пройден за указанный период. Это очень удобно, если автомобилем будете управлять не только Вы, а кто-нибудь еще, например, Ваши родственники или Ваши работники.

выбор конфискованных авто
Большой выбор конфискованных автомобилей

Самая большая площадка автомобилей с пробегом в Украине, где Вы можете выбрать автомобиль любой марки и даже совершить на нем тестовую поездку. Продажа, как за наличные, так и в рассрочку. Срок кредитования – до 5 лет, минимальный первичный взнос – 15% от стоимости автомобиля.

Полный перечень предложений на сайте:
www.planetavto.com.ua/
экономьте время на регистрацию авто
Экономьте время на регистрации автомобиля

Чтобы Вы не тратили лишние 4000-5000 грн и 2 дня Вашего времени, все заботы по оформлению документов и регистрации автомобиля в ГАИ ПриватБанк берет на себя. Вам остается лишь подписать договор, и уже через час у Вас в руках ключи, техпаспорт и номера нового автомобиля!
схема оформления кредита на авто
Калькулятор автокредита
Вы можете взять новый автомобиль с авансом от 0%

    Новый автомобиль
    Автомобиль с пробегом

Стоимость нового автомобиля
01 000 000

Авансовый взнос
0250 000

Срок кредита
360
Результат расчета

    Стоимость автомобиля0 грн
    Сумма кредита0 грн
    Ежемесячный платеж0 грн
    Годовая ставка21.00%
    Комиссия0

Отправить заявку

Условия предоставления рассрочки на покупку:
Условия     Новый автомобиль     Автомобиль с пробегом
Максимальный срок рассрочки      60 месяцев
    60 месяцев
Максимальная сумма рассрочки
    250 000 грн
    200 000 грн
Ставка, % годовых
    21
    25
Минимальный аванс от стоимости автомобиля
    0     15%
Валюта договора
    гривни
    гривни
Страхование
    Стандартная КАСКО от 5%
от стоимости автомобиля     Стандартная КАСКО от 5%
от стоимости автомобиля
документы для оформления рассрочки на авто
Для оформления рассрочки Вам понадобится:

    паспорт
    идентификационный код.

Часто задаваемые вопросы

    Какие документы необходимы мне для оформления покупки автомобиля в кредит? Для оформления кредита на покупку авто необходимо указать номер своего мобильного телефона. Пакет необходимых документов будет определен при принятии решения по кредиту в зависимости от того, обслуживается ли клиент в нашем банке.
    Какие документы необходимы мне для погашения кредита? Для полного погашения кредита при себе необходимо иметь любой документ, удостоверяющий личность, (паспорт, техпаспорт и т. п.). Если Вы являетесь клиентом банка, удостоверением личности может служить любая карта, открытая в нашем банке.
    Может ли другой человек погасить мою задолженность? Да, погашение задолженности по кредиту может осуществлять третье лицо.
    Что будет, если я не смогу вовремя оплатить кредит? Банк вправе применить штрафные санкции, предусмотренные условиями договора. Если нарушения носят регулярный характер, банк имеет право обратить взыскание на залог.
    Какой размер комиссии ожидает меня за досрочное погашение кредита? Банк не взимает комиссию за досрочное погашение кредита.
    Можно ли платить по кредиту суммами, большими, чем установленный ежемесячный платеж? Да, сумма, превышающая ежемесячный платеж, пойдет на погашение тела кредита.
    Можно ли изменить дату погашения кредита? Период погашения кредита можно изменить. При этом необходимо обратиться в банк для заключения дополнительного соглашения по кредитному договору.
    Могу ли я выезжать на автомобиле за границу, если кредит еще не выплачен? Выезд за границу возможен только после получения письма от банка с разрешением на выезд.
    Могу ли я продать залоговый автомобиль, если кредит еще не выплачен? Можете, данная процедура производится после согласования с банком.
    Может ли банк повысить процентную ставку по кредиту? Нет, возможность повышения ставки в одностороннем порядке запрещена.

.Copyright //avtovkredit.at.ua © 2021Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz